RAWICZ, Osiedle Parkowe, PIłsudskiego 44b, 44c

Osiedle Parkowe w Rawiczu, budynek Piłsudskiego 44b, 44c
Cisza otaczającej zieleni i bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta jak również dworca PKP stanowi wielki atut naszej inwestycji. Bliski dostęp do sklepów, poczty , urzędów , przychodni zdrowia jest nieodzowną zaletą tego miejsca.

Budynek posiada 18 mieszkań o powierzchni od 39 do 55 m2 z dwoma i trzema pokojami.
W otoczeniu budynku znajdują się miejsca postojowe dla mieszkańców i gości oraz planowane są oddzielne garaże. Teren wokół budynku jest utwardzony kostką brukową z liczną zielenią i miejscem zabaw dla dzieci. Brak sąsiedniej zabudowy daje komfort przestrzenny tej lokalizacji. Rozkład oraz ilość mieszkań w klatce schodowej stwarza kameralny nastrój zabudowy.
Budynek został wybudowany z zachowaniem wysokich rygorów technicznych i energooszczędności. Zwróciliśmy uwagę na bardzo dobre ocieplenie budynku stosując 40 cm mury zewnętrzne z pełnej cegły i 20 cm ocieplenie styropianem. Dach płaski , kryty podwójnie papą ocieplony jest 40 cm wełny mineralnej a posadzki 13 cm styropianu. Dodatkowo zastosowano okna z potrójnymi szybami oraz rolety zewnętrzne z napędem silnikowym. Takie rozwiązanie jest unikatowe w Rawiczu i z pewnością pozwoli zaoszczędzić koszty coraz droższego ogrzewania mieszkań. Każde mieszkanie wyposażone jest we własny piec do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej stąd koszty utrzymania ograniczają się do indywidualnego zużycia gazu, prądu, wody i bieżącego utrzymania budynku.

Wszystkie mieszkania tej inwestycji zostały sprzedane.