KIEŁCZÓW

    • Budynek 3 kondygnacyjny z 9 lokalami mieszkalnymi o powierzchniach użytkowych 64, 75, 77 m2 oraz apartamenty z antresolą na II piętrze o powierzchniach użytkowych 110, 130, 135 m2.
czytaj więcej

Lista mieszkań. Wybierz mieszkanie które Cię interesuje.

PiętroOpisNumer mieszkaniaIlość pokoiDostępnośćCena
11 Piętro, 56,74 m2M04 (Więcej)2 pokojena sprzedaż 4200zł/m2
0Parter, 64,15 m2M03 (Więcej)2 pokojena sprzedaż4200zł/m2
0Parter, 75,02 m2M02 (Więcej)3 pokojena sprzedaż4200zł/m2
0Parter, 56,74 m2M01 (Więcej)2 pokojena sprzedaż 4200zł/m2
11 Piętro, 75,02 m2M05 (Więcej)3 pokojena sprzedaż4200zł/m2
11 Piętro, 71,19 m2M06 (Więcej)3 pokojena sprzedaż4200zł/m2
22 Piętro+poddasze, 124 m2M09 (Więcej)2 pokoje + 4 dodatkowe pomieszczeniana sprzedaż4200zł/m2
22 Piętro+poddasze, 121 m2M08 (Więcej)3 pokoje + 3 dodatkowe pomieszczeniana sprzedaż4200zł/m2
22 Piętro+poddasze, 82m2M07 (Więcej)2 pokoje + 2 dodatkowe pomieszczeniana sprzedaż4200zł/m2

Naszym celem jest znalezienie mieszkania każdemu zainteresowanemu. Pomagamy klientom szukającym nieruchomości do kupienia, jak również na wynajem. Posiadamy obszerną i zróżnicowaną bazę danych, obejmujących mieszkania o odmiennym standardzie, wielkości i w różnych lokalizacjach. Prowadzone przez nas biuro nieruchomości pośredniczy pomiędzy sprzedającymi i kupującymi, wynajmującymi oraz najemcami. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, prezentacji nieruchomości oraz załatwiania wszelkich formalności. Z nami zakup lub wynajem mieszkań Kiełczów przebiega znacznie sprawniej. Na życzenie klientów przedstawiamy oraz negocjujemy ofertę.

Sprzedaż mieszkania często okazuje się trudniejsza, niż się początkowo zakładało. Bez profesjonalnej wiedzy na temat publikowania ogłoszeń oraz negocjowania można nie uzyskać atrakcyjnej ceny. Czasami problemem jest już samo znalezienie potencjalnych nabywców. Na życzenie klientów nasz przedstawiciel zrobi zdjęcia oraz przygotuje fachowy opis sprzedażowy. Zamieści także ogłoszenia na popularnych portalach, co z reguły przekłada się na większy odzew ze strony potencjalnych klientów. To samo dotyczy nieruchomości przeznaczonych na wynajem. Dzięki fachowo przygotowanej ofercie można znaleźć najemców szybciej. Podpowiadamy także jak uatrakcyjnić mieszkanie, aby wynająć je na lepszych warunkach.

Klientom szukającym nieruchomości do kupienia bądź do wynajęcia także zapewniamy kompleksową obsługę. Wystarczy przedstawić swoje oczekiwania, preferencje co do lokalizacji, powierzchni oraz standardu mieszkania, a my na pewno znajdziemy coś na miarę potrzeb. Dzięki nam łatwiej o wynajem mieszkań Kiełczów w dobrych dzielnicach i za rozsądne pieniądze. Wspieramy klientów radą, podpowiadamy gdzie kupić lub wynająć nieruchomość, aby była ona najbardziej trafną inwestycją. Nasi pracownicy uczestniczą w prezentowaniu nieruchomości, odpowiadając na wszelkie pytania klientów. Odpowiedzialnie i rzetelnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zlecenia.

________________

Nasza firma to renomowana marka sprzedaży i wynajmu mieszkań. Nasz sukces zawdzięczamy wiedzy, praktyce, dążeniu do celu i doświadczeniu. Wiemy jak ważne jest inwestowanie w przyszłość, dlatego jako profesjonaliści pomagamy spełniać marzenia, a przy tym nie popełniać żadnych błędów podczas uzupełniania formalności. Dlatego gwarantujemy bezpieczne transakcje i usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu Państwa pieniądze są bezpieczne i nie musicie się martwić o ewentualne błędy często popełniane przy podpisywaniu wszelkich umów. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wasze wątpliwości. Doradzimy, pomożemy, a w efekcie pogratulujemy rozpoczęcia nowego etapu w życiu w nowym domu lub mieszkaniu. Wynajem mieszkań Kiełczów to duża baza mieszkań i domów do wynajęcia i sprzedaży. Jesteśmy skuteczni i gotowi na negocjacje. Stawiamy sobie wysokie cele i aktywnie je realizujemy. Nasze zaangażowanie sprawia, że wszystkie procedury wykonywane są w ekspresowym tempie.
Szukasz mieszkania na sprzedaż wrocław kiełczów? Dobrze trafiłeś!

Podejmując z nami współpracę dajemy gwarancję, że:

cena nieruchomości będzie adekwatna do jej stanu i warunków panujących na rynku
nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie
sprawdzamy dokładnie i rzetelnie wszystkie dokumenty, stan prawny i inne potrzebne umowy
stale aktualizujemy bazę z ofertami
sprawdzamy, doradzamy, informujemy na bieżąco o postępach transakcji i niezbędnych dokumentach
negocjujemy wszystkie możliwe stawki za mieszkania kiełczów, prowadzimy profesjonalne rozmowy z korzyścią dla naszych klientów
współpracujemy z rzetelnymi doradcami kredytowymi, radcami prawnymi oraz notariuszami
posiadamy solidną kadrę, która na bieżąco kształci się, aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom
posiadamy wysokie kwalifikacje

Jeśli chcesz wynająć, kupić lub sprzedać mieszkanie nasza firma zajmie się tym najlepiej. Tworzymy zgrany zespół, który dzięki uporczywości i dążeniu do celu pomoże przy załatwianiu formalności. Jesteśmy wysoko prosperującą firmą, która oferuje najlepsze oferty i ceny. Zapraszamy do współpracy.

 

Nasze biuro nieruchomości zaproponuje dla państwa najlepsze na rynku usługi z zakresu wynajmowania mieszkań. Właściciele wspaniale wyremontowanych, nowych mieszkań o wiele chętniej powierzają swoją nieruchomość dla biura nieruchomości, niż decydują się na samodzielne poszukiwanie klientów. Zadaniem biura nieruchomości jest znalezienie uczciwych lokatorów, którzy nie tylko będą regularnie płacić należności, ale również będą dbać należycie o mieszkanie. Jeśli więc zależy państwu na znalezieniu najlepszej na rynku oferty, to zdecydowanie warto zainteresować się ofertą biura nieruchomości. Wynajem mieszkań Kiełczów, biuro nieruchomości oferuje od kilku lat i na pewno na stronie internetowej znajdą państwo wiele ciekawych mieszkań. Wieloletnie doświadczenie na tym rynku pozwala dla biura nieruchomości w dość krótkim czasie załatwić wszystkie niezbędne formalności, co zapewnia dla klientów uczucie komfortu, spokoju oraz przede wszystkim są niesamowicie zadowoleni z przeprowadzonej transakcji.

Oferowane mieszkania na wynajem posiadają bardzo zróżnicowany cennik oraz standard, aby każdy z konsumentów mógł znaleźć idealne mieszkanie dostosowane do jego preferencji oraz możliwości finansowych. Umowa zawarta z deweloperem podpisywana jest na rok, co daje dla klientów poczucie komfortu i bezpieczeństwa, gdyż na pewno nikt ich nie wyrzuci z danego mieszkania po kilku miesiącach. Jeśli właściciel mieszkania nie ma nic przeciwko danym współlokatorom, to oczywiście zostanie w przyszłości podpisana umowa na kolejny rok najmu. Przy każdej umowie pośrednik pobiera swoją prowizję, która najczęściej równa się z wartością jednego czynszu. Nie jest to mało, ale dzięki biurowi nieruchomości mają państwo szanse na wynajęcie najlepszego mieszkania w Kiełczowie w ciągu zaledwie kilku dni. Podobnych, tak dobrych pod względem jakości i ceny ofert na pewno nie znajdziecie, dlatego warto zdecydować się na współpracę z profesjonalnym biurem nieruchomości, gdyż jest to inwestycja, która bardzo szybko dla państwa się zwróci.